הטוב ביותר BBQ ספרים חדשים

יום הזיכרון יום הזיכרון הוא בעיטה בלתי רשמית של העונה צליה ואני לא יכול להיות מאושר יותר. מה טוב יותר מאשר מצמרר בחצר האחורית (או תיקון עשב או בריחה, מה שהנסיבות שלך מאפשרות), לוגם משקה קר, ומחכה בסבלנות למבורגר בגריל עסיסי? שום דבר! וזה בדיוק מה שאני אעשה בסוף השבוע הזה באחת מבירות הברביקיו של העולם – קנזס סיטי.

אז הגעתי לעבודה כדי לסנן את אוסף ספרי הבישול שלנו עבור כמה אבני חן חדשות, נתקלתי כמה שפגעתי דמיון שלי.

מפתיע:

הספר הגדול של רוקר אל ברוקר של ברביקיו: 100 מתכונים פשוטים עבור ברביקיו בחצר האחורית וצלייה מאת אל רוקר

כולם יודעים אל רוקר הוא נלהב מטאורולוגיה, אבל הוא גם חובב מזון extraordinaire. הספר הזה מושך. רוקר חולק סיפורים אישיים על ילדותו ועל הקשר שלו עם הצלייה ואביו. הוא אמר, “ניסיתי למצוא ספר שתשתמש בו באמת, בואו נדבר על זה, אנחנו מדברים על צליה וברביקיו כאן, זה לא מדע טילים”.

מתכונים עומדים:

קנזס סיטי סטייל ריבס (וו-הו!)

שויגאן ברטוורסט

שרימפס עם כוסברה- Mint פסטו

מעורר השראה:

ספוג, מתובל, מתובל: מדריך השלם לטעם מזון עבור גריל מאת אליזבת כרמל

הספר הזה ממצה. מילון מונחים אמיתי של מדריך צלייה, זה כמעט בגודל כיס ספר הבישול ייתן לך את כל הידע הדרוש לך כדי לייצר מאכלים טעים מאוד מבושל על להבה. כרמל מסביר את הכנת הגריל, איך בודקים את הבשר, ואת הגריל הבסיסי, לפני שעבר על סואקס (תמלחות ומרינדות), סלטים (רטבים, glazes, mops, סלסות, ואת releees), ועונות (rubs ו תערובות תבלינים , ויניגרטות, חמאות, פסטו ורטב רטבים).

מתכונים עומדים:

מוג’ו מרינדה

מאמה פיי זוכה ברוטב ברביקיו

רוטב סטייק של ג’ק דניאל

רוצה לבהות בו כל היום:

בורגר בר: בניית המבורגרים האולטימטיבי שלך מאת יוברט קלר

בורגר תמיד נשמע לי טוב. בין אם הם פשוט שמנוני או מורכב ואקזוטי, המבורגרים לפנות אל הטורף ללא בושה בי. את יפהפיות beefy כי החסד את הדפים של Burger Bar מתאים יותר בקטגוריה מורכבת, אבל הם כבר פיתחו בדקדקנות להגיע לשיא גסטרונומי שלהם. התמונות מדהימות ומצליחות לגרום לי רעב. הייתי אומר שזה סימן של ספר בישול טוב.

מתכונים עומדים:

לגלוש ו טורף בורגר

פטריות בשר בקר

ברזיל סלע שרימפס בורגר

שימו לב: אם אתם יוצאים לטיול בעיר החטאים, בורגר בר היא מסעדה בלאס וגאס המוקדשת לחוויית המבורגר האולטימטיבית. כאשר המסעדה נפתחה, זה בהשתתפות מבחר גדול של בירה על ברז על רצועת לאס וגאס כולו. לא רע.

Loading...