משחקי הרעב הסרט מעורר “לא רשמית”

רעב games cookbook

באדיבות אמזון

אוומייגוד. משחקי הרעב, הסרט, פוגע תיאטראות ביום שישי הזה, מזרז על המגרש חום של פייסבוק פטפטת, מראש הסרט תכנון המפלגה, ואת שחרורו של לא רשמית משחקי הרעב ספרות נלווית, כולל ספר בישול.

משחקי בישול רעב רשמי: מ תבשיל כבש כדי “Groosling” כולל יותר מ -150 מתכונים בהשראת טרילוגיית המבוגרים הצעירה הנפוצה שנכתבה על ידי סוזן קולינס. מחברת ספרי הבישול אמילי אנסרה ביינס מציעה מתכונים שמבקשים לשחזר את המנות והמאכלים השונים המתוארים בסדרה, מן הלחם הדל והחיידקים של רובע 12 לארוחות המפוארות שבקפיטול.

עוד מ Delish: בתי קולנוע עם מיטב הזיכיונות עומדים

עבור אלה שעדיין לא נכנעו למשיכה הקודרת של הפנטזיה הפוסט-אפוקליפטית הזאת, משחקי הרעב הוא סיפורו של קאטניס אוורדין, הגיבורה המהפכנית הלא-הולמת בעולם מטושטש שבו משאבים טבעיים נדירים והממשלה מקיימת שליטה מוחלטת על גורל האוכלוסייה. בעולם הזה, הידוע בשם פאנם, יש את nots מתגוררים באחד 12 מחוזות, כל אחד עם תעשיית משלו ואת החומרים, ואת האזרחים נוח יותר לחיות הקפיטול, אשר reaps את העושר מכל מחוז. אחת לשנה, הממשלה מקיימת תחרות בשם “משחקי הרעב”, שבהם בני נוער שנבחרו בהגרלה מתחרים על המוות בזירה עד שרק ילד אחד שורד, ובכך ממחיש את חוסר האונים של האזרחים.

מזון ורעב הם נושאים נוכחים תמיד בטרילוגיה זו, מה שהופך ספר בישול לארכה הגיונית למדי. הדמויות לצוד המשחק מספוא כדי להאכיל את משפחותיהם לסחור כל דבר בעל ערך עבור שאריות של מזון. כקוראים, אנחנו שם כאשר Katniss נוסע הקפיטול הראשון טעם תבשיל טלה עשיר עם שזיפים מיובשים. ועכשיו superfans יכול להכין קירוב של אותה מנה ו באמת לטבול את עצמם משחקי הרעב ניסיון.

עוד מ Delish: 31 ימים של תבשילים עשירים, Savory

מתכונים אחרים בספר הבישול כוללים: מחוז 12 ביסקוויטים ליפול, לחם אצות מחוז 4, שמנת צמחונית מתובלת של סאי, לחם צרפתי מאפיית מאלארק, קפיטול קרמי פטוצ’יני תרד, פלפל צ’ילי ומרק שרי, פלפל של פלוטארם היוונסבי. Baines מציג את כל המתכון בספר הבישול עם blurb המסביר היכן התייחסות למאכל ניתן למצוא בספר ואת משמעותה.

פורסם בדצמבר 2011, משחקי הרעב הלא רשמיים היא הפלישה הראשונה של ביינס לכתיבת ספרי בישול, אבל לא האחרונה שלה. היא גם הכינה ספר מתכונים בהשראת עוד פייסבוק, גורפת, תרבות הפופ תופעה: Downton Abbey. דאונטון אביבי לא רשמי הספר: מאת שרל תפוח גברת Patmore של לורד גרנתאם של Hot Toddy מיועד לשחרור בספטמבר 2012. לשמוע ראיון עם אמילי אנסרה ביינס, שכותרתו רעב משחקים Fireside Chat, בקר ב- YouTube.

אירוח א משחקי הרעב סרט מראש צד? נסו כמה מתכונים אלה נע בין לחמים דקים לנשוך בטן מילוי delights ראוי הקפיטול:

גליליות תפוח אדמה

<p>הוספת תפוחי אדמה לבצק יוצר מרקם קל.</p><p><b>מתכון:</b> <b>גליליות תפוח אדמה</b></p><p>“title =” תפוחי אדמה רולס ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f9439d20dc0_-_potato-rolls-mr1110-lg.jpg?resize=480:*”<br/>/></picture></div></div><div class= קארי הוספורד

התחל את הארוחה עם אלה פשוט תפוחי אדמה לחמניות – מחית תפוחי אדמה שומר מרקם האור שלהם רכה.

סלט, סלק, סלק, עשב, עשב, קרום, גבינת עיזים

תמונה

Yunhee קים

אחותה של קטיס פרים משאירה לה גבינת עיזים עטויה בזיליקום מעז המחורבן שלה, ליידי, ביום הקטיף – האורחים שלכם יכולים ליהנות מגבינת הטארט על מצע של סלק סולידי וקלוי.

מרוקאי, כבש, תבשיל, חומוס, שזיפים

תמונה

גנטל & היירס

קטניס לא יכולה לקבל מספיק עזרה ראשונה שלה של תבשיל כבש עם שזיפים מיובשים (או שזיפים מיובשים, כפי שהם ידועים אחרת) – לטפל האורחים שלך כמו תמלוגים הקפיטול עם גרסה מרוקאית זו שימשה על קוסקוס.

אוכמניות ו שוקולד לבן נתח עוגיות זנגביל

<p>אלה פינוקים טעימים יש מכסים כחול לבן שלך מכוסה. בנוסף, הם מהווים הצמדה מהירה לביצוע & # x2014; רק מערבבים ואופים.</p><p><b>מתכון: </b><b>אוכמניות ו שוקולד לבן נתח עוגיות זנגביל</b></p><p>“title =” אוכמניות ו שוקולד לבן נתח עוגיות זנגביל ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f9439e3fc26_-_blueberry-white-chocolate-chunk-ginger-cookies-lg.jpg?resize=480 : *<br/>/></picture></div></div><div class= קן בריס

כאשר קטניס עולה על הרכבת לקפיטול, אבא של פיטה מושיט לה שקית פשוטה מלאה בעוגיות – מביאים כמה מעוגיות אלה לסרט ולרענן יחד עם הדמויות.

שוקו חם

ברצלונה Hot Chocolate

ראש העיר ראנדי; סינדי בר

שוקו חם הוא טיפול יומיומי בבית הקפיטול – לעשות אצווה גדולה עבור האורחים שלך כדי ללגום לפני היציאה אל הפרועים של הקולנוע.

Loading...